Домой Общество Фототерапія для новонароджених: особливості процедури і лампи для неї

Фототерапія для новонароджених: особливості процедури і лампи для неї

268
0

Дуже часто, новонароджені малюки, які тільки з’являються на цей світ страждають так званої жовтяницею. Це захворювання викликається великою кількістю білірубіну в організмі дитини. Таких дітей відразу ж кладуть в спеціальні лампи для фототерапії. Відзначимо, що якщо вас цікавить лампа для фототерапії новонароджених, то відвідайте даний сайт за посиланням, впевнені, що там ви знайдете більше корисної інформації.

Про фототерапії для новонароджених

Дійсно, коли дитина народжується з желтушка, то його поміщають в спеціальний бокс з лампою, мета якої працювати над видаленням даного токсину з організму дитини. Завдяки такій лампі, дана речовина швидко виводиться, але все одно процедура повинна виконуватися під суворим контролем лікарів.

Є ряд і інших способів, але сучасна медицина стверджує, що саме фото лампи здатні ефективно і головне швидко прибрати дану проблему. Завдяки коротким світловим хвилям, речовина розщеплюється на безпечні ізомери, а потім виводиться з організму малюка.

Основні показання для використання лампи для фітотерапії:

  • Стійка жовтяниця у дитини, яка не проходить;
  • Коли на світ з’являється незріла дитина;
  • Коли в організмі малюка порушується обмін білірубіну, в слідстві чого, рівень останнього значно виростає;
  • Якщо у малюка виявляються під шкірою численні гематоми і ділянки крововиливу;
  • Спадкова анемія;
  • Невідповідність крові дитини з кров’ю матері;
  • Післяопераційний період, також її можуть призначати в періоди реабілітації малюка.
ЧИТАТЬ ТАКЖЕ:  Отдых на море в Украине: с токсичными водорослями, змеями и морскими блохами

Але, призначається лампа лише після того, як лікуючий лікар вивчить всі симптоми і показання, а лише потім може вибрати спосіб лікування.

Що стосується самої процедури, то тут все просто, дитину роздягають, а потім кладуть в спеціальний бокс, де його організм будуть опромінювати ультрафіолетовими променями. Мама, в цей час буде знаходиться в сусідній палаті. Щоб захистити очі дитини, використовуються світлозахисні окуляри, які обов’язково надягають на дитину.

Відносно тривалості процедури, то вона залежить від багатьох факторів, але остаточне рішення виносить, звичайно ж, сам лікар. Це може бути кілька годин, а може тривати цілий тиждень, все залежить від рівня білірубіну.